Střípky her
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konvalinkové město

2 posters

Goto down

Konvalinkové město Empty Konvalinkové město

Příspěvek pro Profesor Sun Apr 30, 2017 5:42 pm

Konvalinkové město Konval10

Laboratoř profesora:
Konvalinkové město Viridi10

Pokémoní centrum:
Konvalinkové město 92339410

Stadion ligy:
Konvalinkové město Junior10

+ restaurace, hotely, ...
Profesor
Profesor

Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 29. 04. 17

Návrat nahoru Goto down

Konvalinkové město Empty Re: Konvalinkové město

Příspěvek pro Profesor Thu May 04, 2017 6:24 pm

Televizní pořad
V televizi

Vážení nadšenci všech pokémonů, a hlavně začínající trenéři dávejte pozor! hlásal moderátor v televizi. Teď promluví profesor Vafer, který zítra začínajícím trenérům předá jejich první pokémony! Moderátor si urovnal papíry na stole a za nedlouho se kamera přepnula na profesorův dům.
Před dveřmi stál profesor ve svém bílém plášti. „Vítejte!“ přivítal jak moderátory, tak i diváky u televizních obrazovek. Otevřel dveře a pustil je dovnitř. „Zítra se tu trenéři staví pro své první pokémony a dneska vám je představím.“ Profesor Vafer si stoupl za laboratorní stůl se šesti pokébaly. Vzal první z nich a vyvolal jednoho pokémona. „Tohle je Charmander ohnivý typ.“ Vyvolal dalšího pokémona. „Tento pokémon je Chimchar rovněž ohnivý typ.“ Pak vyvolal dva vodní pokémony. „Tohle je Goldeen a Piplup.“ Goldeen vrátil hned do pokébalu, zatímco Piplup se ještě chvíli čile předváděl před kamerou. Skákal tam a mával malými křidélky. Vrátil ho do pokébalu a vyvolal poslední dva pokébaly. „A tyto jsou travní pokémoni Bellsprout a Turtwig.“
Po představení všech pokémonů opět vyskládal jejich pokébaly před sebe na stůl. „Už víte jakého pokémona si vyberete? Zítra kdo přijde první, má větší výběr.“ Usmál se do kamery. Tímto nepřímo říkal, že všichni uchazeči mají přijít včas a pořádně si promyslet jakého pokémona si vyberou.
Kamera opět přepnula do studia, kde moderátor se střihy pokémonů zopakoval jejich jméno. Pak přešel k dalším zprávám.
Veškeré představování pokémonů, z kterých si zítra mohou začínající trenéři vybrat skončil. Teď profesorovy nezbylo nic jiného než čekat na zítřek, kdy si pro ně přijdou. A nejen profesor vyčkával na ráno, ale i nedočkaví trenéři, kteří těžko mohli zamhouřit oči, jak přemýšleli, jakého pokémona si vyberou.

Následující ráno svítilo sluníčko a blankytně modrá obloha slibovala nádherný den.

Předváděné pokémoni:
Charmander
Konvalinkové město Charma10

Chimchar
Konvalinkové město Chimch10

Goldeen
Konvalinkové město Goldee10

Piplup
Konvalinkové město Piplup10

Bellsprout
Konvalinkové město Bellsp10

Turtwig
Konvalinkové město Turtwi10
Profesor
Profesor

Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 29. 04. 17

Návrat nahoru Goto down

Konvalinkové město Empty Re: Konvalinkové město

Příspěvek pro Jessica Vafer Wed May 10, 2017 10:49 am

Můj výběr pokémona!
Domov a laboratoř profesora

Vzbudila jsem se. Dneska je velký den! Otec nabízí několik pokémonů pro začínající trenéry, co se chystají na svoji cestu mistra. Já budu jeden z těch trenérů. Než jsem šla včera večer spát, sledovala jsem otce v televizi. Nemohla jsem za ním, protože nechtěl, abych je viděla dřív než ostatní. Ale to nevadilo. Tušila jsem, jaké typy pokémonů dá na výběr a už jsem věděla, jaký typ pokémonů bych na začátek chtěla.
Vyškrabala jsem se z postele, oblékla se a šla se nasnídat. Mamka mi už nachystala snídani, takže jsem se nemusela nijak zdržovat. Bylo teprve málo minut po osmé. Pěkný čas. Určitě budu první, kdo tam přijde. Ne, že budu, ale musím!
Rychle jsem se nasnídala a opustila náš dům. Rychle jsem utíkala do laboratoře mého otce. Z dálky mě vítala ta oranžová budova se zvláštní polokoulovou střechou. Už jsem tady!
Vyběhla jsem schody a rozrazila dveře.
„Už jsem tadýýýý,“ zakřičela jsem na svého otce. Proletěla jsem chodbou do jeho laboratoře. „Chci Charmandera!“ vyklopila jsem ze sebe rychle a pak se opřela o kolena a vydýchávala jsem ten běh. V žaludku jsem cítila ranní snídani. Asi jsem neudělala dobře, když jsem sem běžela, ale prostě jsem tu musela být první.
Jessica Vafer
Jessica Vafer

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 08. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Konvalinkové město Empty Re: Konvalinkové město

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru